Kampaania

KUS ON MEID KUULDA JA NÄHA
Tarbi toitu targalt on kampaania, mis tõstatab Eesti ühiskonnas toiduraiskamise teema ja pakub lahendusi targemaks ja teadlikumaks tarbimiseks, et vähem toitu läheks raisku.
Kampaaniat korraldavad Toidupank ja Eesti kontekstis toiduraiskamise uuringuid läbi viinud Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus (SEI Tallinn).
Kampaania nõuanded toiduraiskamise vältimiseks on koondatud kodulehele www.tarbitoitutargalt.ee. Lisaks ilmuvad Tallinna, Tartu ja Pärnu linnapilti kampaaniale viitavad plakatid ja sotsiaalmeediasse ning raadio- ning tele-eetrisse kampaaniaklipid. Tarbi toitu targalt sõnumit aitavad levitada ka järgmised poeketid: Rimi, Prisma, Coop, Selver, ABC supermarketid, Maxima,  Aldar grupp ning restoranieinete päästmisele suunatud rakendus ResQ.
Tarbi toitu targalt kampaaniat rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), partneriks on Eesti Kaupmeeste Liit. Kampaaniat pildimaterjaliga toetas ka fotograaf Mihkel Leis. Tema pildid leiab menüüdes “kodule”, “poele” ja “restole”. Samuti suur tänu Evelin Võigemastile, kes on Tarbi toitu targalt kampaanianägu.
Tarbi toitu targalt kampaanias osalesid järgmised toitlustusasutused:
Butterfly Lounge
My Sushi
Green Bakery
Rucola
Linnateatri kohvik
Restoran Riis
Kohvik Mahedik
Restoran Kuldmokk
Kohvik Komeet
Creperie&Pisco

 

pu

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...