Kampaania

KUS ON MEID KUULDA JA NÄHA
Tarbi toitu targalt on kampaania, mis tõstatab Eesti ühiskonnas toiduraiskamise teema ja pakub lahendusi targemaks ja teadlikumaks tarbimiseks, et vähem toitu läheks raisku.
Kampaaniat korraldavad Toidupank ja Eesti kontekstis toiduraiskamise uuringuid läbi viinud Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus (SEI Tallinn).
Kampaania nõuanded toiduraiskamise vältimiseks on koondatud kodulehele www.tarbitoitutargalt.ee. Lisaks ilmuvad Tallinna, Tartu ja Pärnu linnapilti kampaaniale viitavad plakatid ja sotsiaalmeediasse ning raadio- ning tele-eetrisse kampaaniaklipid. Tarbi toitu targalt sõnumit aitavad levitada ka järgmised poeketid: Rimi, Prisma, Coop, Selver, ABC supermarketid, Maxima,  Aldar grupp ning restoranieinete päästmisele suunatud rakendus ResQ.
Tarbi toitu targalt kampaaniat rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), partneriks on Eesti Kaupmeeste Liit. Kampaaniat pildimaterjaliga toetas ka fotograaf Mihkel Leis. Tema pildid leiab menüüdes “kodule”, “poele” ja “restole”. Samuti suur tänu Evelin Võigemastile, kes on Tarbi toitu targalt kampaanianägu.
Tarbi toitu targalt kampaanias osalesid järgmised toitlustusasutused: Butterfly Lounge http://citrusfx.com/bw/72/1224.html opzioni binarie come fare soldi My Sushi opzioni binarie come vendere Green Bakery binary option formula Rucola intesa san paolo opzioni binarie Linnateatri kohvik 24option wochenende handel Restoran Riis freesiq optiontockcharts Kohvik Mahedik lavoro da casa opzioni binarie Restoran Kuldmokk how to forecast move price on the binary options Kohvik Komeet opininni su investire soldi in borsa con opzioni binarie Creperie&Pisco

iqoption il broker

finanza online opzione binaria  

http://www.liberossa.com/bh/61/libri-strategie-opzioni-binarie.html libri strategie opzioni binarie
pu

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...