Kampaania

anyoption paypal
Tarbi toitu targalt on kampaania, mis tõstatab Eesti ühiskonnas toiduraiskamise teema ja pakub lahendusi targemaks ja teadlikumaks tarbimiseks, et vähem toitu läheks raisku.
Kampaaniat korraldavad Toidupank ja Eesti kontekstis toiduraiskamise uuringuid läbi viinud Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus (SEI Tallinn).
Kampaania nõuanded toiduraiskamise vältimiseks on koondatud kodulehele www.tarbitoitutargalt.ee. Lisaks ilmuvad Tallinna, Tartu ja Pärnu linnapilti kampaaniale viitavad plakatid ja sotsiaalmeediasse ning raadio- ning tele-eetrisse kampaaniaklipid. Tarbi toitu targalt sõnumit aitavad levitada ka järgmised poeketid: Rimi, Prisma, Coop, Selver, ABC supermarketid, Maxima,  Aldar grupp ning restoranieinete päästmisele suunatud rakendus ResQ.
Tarbi toitu targalt kampaaniat rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), partneriks on Eesti Kaupmeeste Liit. Kampaaniat pildimaterjaliga toetas ka fotograaf Mihkel Leis. Tema pildid leiab menüüdes “kodule”, “poele” ja “restole”. Samuti suur tänu Evelin Võigemastile, kes on Tarbi toitu targalt kampaanianägu.
Tarbi toitu targalt kampaanias osalesid järgmised toitlustusasutused: http://allafrugs.com/?kirwe=opzione-binaria-recensione-autotrader&42c=28 opzione binaria recensione autotrader Butterfly Lounge ftse mib index option novembre 2017 18500 My Sushi recensioni opzioni binarie Green Bakery الخيارات الثنائية منصة المملكة المتحدة Rucola http://winevault.ca/?perex=orario-migliore-per-operare-sul-mercato-per-opzioni-risparmio orario migliore per operare sul mercato per opzioni risparmio Restoran Riis iq option segnali di trading Kohvik Mahedik opcje binarne podstawy Restoran Kuldmokk http://maxibriljant.nl/product-categorie/memorylocket/memorylocketcharms/page/3/ binaire opties goud Kohvik Komeet vincere alle opzioni binarie Creperie&Pisco

http://whitsettvision.com/?vano=migliori-broker-opzioni-binarie&659=07 migliori broker opzioni binarie

binaire opties anyoption

كيفية التدوين بالمدونات وكسب المال binäre optionen 2 minuten strategie

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
الخيارات الثنائية التداول دبي donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...