Kampaania

KUS ON MEID KUULDA JA NÄHA
Tarbi toitu targalt on kampaania, mis tõstatab Eesti ühiskonnas toiduraiskamise teema ja pakub lahendusi targemaks ja teadlikumaks tarbimiseks, et vähem toitu läheks raisku.
Kampaaniat korraldavad Toidupank ja Eesti kontekstis toiduraiskamise uuringuid läbi viinud Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus (SEI Tallinn).
Kampaania nõuanded toiduraiskamise vältimiseks on koondatud kodulehele www.tarbitoitutargalt.ee. Lisaks ilmuvad Tallinna, Tartu ja Pärnu linnapilti kampaaniale viitavad plakatid ja sotsiaalmeediasse ning raadio- ning tele-eetrisse kampaaniaklipid. Tarbi toitu targalt sõnumit aitavad levitada ka järgmised poeketid: Rimi, Prisma, Coop, Selver, ABC supermarketid, Maxima,  Aldar grupp ning restoranieinete päästmisele suunatud rakendus ResQ.
Tarbi toitu targalt kampaaniat rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), partneriks on Eesti Kaupmeeste Liit. Kampaaniat pildimaterjaliga toetas ka fotograaf Mihkel Leis. Tema pildid leiab menüüdes “kodule”, “poele” ja “restole”. Samuti suur tänu Evelin Võigemastile, kes on Tarbi toitu targalt kampaanianägu.
Tarbi toitu targalt kampaanias osalesid järgmised toitlustusasutused: ig bank binäre optionen Butterfly Lounge binäre optionen finger weg My Sushi way to make easy money Green Bakery opzioni binarie nel weekend Rucola strategie per opzioni binarie Linnateatri kohvik merchant cash capital Restoran Riis binary options trading in kenya Kohvik Mahedik Restoran Kuldmokk
Kohvik Komeet
Creperie&Pisco

traden binäre optionen lernen

frost bank personal solutions  

gauranteed fast cash loan bad credit

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...